Vibrační pěch Tekpac SG70C

Záruka 2 roky
Dostupnost Skladem
Cena dopravy Zdarma

Parametry

Výrobce
Hmotnost
72 kg
Objem nádrže
2,8 l
Výkon motoru
3 kW
Odstředivá síla
14 kN
Frekvence úderu
12 Hz
Rozměry (d x š x v)
430 x 760 x 1020 mm
Rozměry hutnící desky (š x d)
330 x 290 mm
Typ motoru
DINKING/TEKPAC DH12

Popis

Benzínový motor Motor DINKING/TEKPAC DH12 o výkonu 3 kW dodává vibračnímu pěchu Tekpa SG70C odstředivou sílu 14 kN při frekvenci 650-695 úderů za minutu. Motory pro vibrační pěchy Tekpac jsou konstruovány speciálně pro toto použití, jejich hlučnost i spotřeba jsou výrazně nižší než u motorů dvoutaktních, díky zabudovanému sytiči mají rychlý start a vyžadují minimální údržbu. Zdvojený filtrační systém prodlužuje jejich životnost v prašném stavebním prostředí.

Dusadla Tekpac si udržují snadnou ovladatelnost i při práci v omezeném prostoru, např. v okolí potrubí, ve výkopech, při opravách a dalších zemních pracích. Určena jsou ke zhutňování soudržných materiálů, jako je štěrk, písek nebo jíl.

Pro pohodlnější obsluhu je rukojeť vybavena tlumičem vibrací, ochranný rám zabraňuje poškození stroje samotného, odolná polyuretanová manžeta chrání před otěry a nárazy. Hutnící patku tvoří ocelová deska, Palivová nádrž je zhotovena z antikorozního materiálu.

Součástí vibračního pěchu je přepravní vozík.

Související

Další zboží z kategorie

Diskuze

Bednář Miroslav
9. dubna 2018 Odpovědět

Dobrý den, sháním patku na pěch MR75R. Potřebuji pro zákazníka cenu. Děkuji Bednář Miroslav

Paulette
5. března 2024 Odpovědět

Hello,

Revolutionize your online marketing with The Click Engine! Experience the power of automated, buyer-focused traffic to boost your links. Our unique platform, created by marketing expert Jeff Ayman, simplifies your path to online success.

Join now to tap into a consistent stream of real buyers, without the hefty costs of traditional advertising. With The Click Engine, every click is a potential sale. Plus, enjoy an unbeatable introductory price!

Don't miss out on this chance to elevate your online presence. Click here to join The Click Engine and start your journey to online prosperity today!

>>> https://bit.ly/3Ohx5GM to learn more ...

Okomentujte produkt
Napište slovy, kolik je 3+2

Eprofi obchody